Witaj na Community - Forum miłośników gier!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja Flash Player Pro.
Pare dni temu cos wystapilo na moim komputerze, telefonie, oraz laptopie mamy. W ogole nie moge wejsc na google, YouTube, oraz inne "popularne" serwisy, uzywajace FP. Wystepuje komunikat, ze mam to zainstalowac, lub kliknac dymek "remind me later" - obydwa lacza proces pobierania "setup.exe". Po sciagnieciu avast wykrywa, jako zagrozenie - nie da sie tego zainstalowac poniewaz

"na tym komputerze nie wystepuje proces Win32". Cos w ten desen, probowalem to jakos wyjebac, ale bezskutecznie.

Odpowiedz
no to wypierdol avasta to raz, a dwa to sądzę, że ściągnąłeś coś niekompatybilnego, ściągnij z innej stronki np
Odpowiedz
Nie wiem, wywalilem z laptopa CALKOWICIE Flash Player a tutaj aktualizacja - to jest fest wnerwiajace ; //
Odpowiedz
wyskakuje Ci komunikat na stronce albo przenosi Cię na inną i mówi, że masz tam coś pobrać, tak? ja takie coś miałem; jak wbijałem na jakieś tam strony to mi się od razu wyłączały i wyskakiwało coś z FP - za każdym razem. spróbuj wgrać tego Ad Blocka albo zablokuj wyskakujące okienka, bo to coś z tego.
Odpowiedz
Jak mam pobrać Ad Blocka na Chrome, skoro Google jest zablokowane i nie mogę wyszukiwać NIC? ;//
Odpowiedz
[quote name='skitleyxone' timestamp='1398019530' post='561869']

Jak mam pobrać Ad Blocka na Chrome, skoro Google jest zablokowane i nie mogę wyszukiwać NIC? ;//

[/quote]

a jak wchodzisz w przeglądarke, możesz wejść w jej ustawienia? ;d
Odpowiedz
Tak, mogę - ale przenosi na domenę z "google" - więc jestem udupiony..
Odpowiedz
Wypierdol Avasta, oczyść kompa Ccleanerem.

Na innych przegladarkach to samo masz?

Look skyp kurr, a nie sie opierdalasz.
Odpowiedz
Nie mam na fonie teraz skypea nawet, spróbuję ccleanerem to przeczyscic - o ile go mam na kompie ;s

#edit: na laptopie czystka, cos czuje ze za ciula tego nie usune ;(
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości