Witaj na Community - Forum miłośników gier!

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najświeższe oficjalne informacje
#1
[center][Obrazek: 76518_243758239079696_1021886134_a.png][/center]Za nami już większość prac nad nowym skryptem gry. Dużo czasu zajęły nam na pozór łatwe zadania, przede wszystkim wizualna rekonstrukcja starego gamemoda: czaty, okienka gui, textdrawy, kolory, informacje, i wszystko to, dzięki czemu mogliście się płynnie poruszać po serwerze. Drugą trudnością były prace techniczne, tj. przystosowanie struktury gamemoda i wszystkich jego systemów pod realia naszego serwera, a także ich przepisanie, sprawdzenie, optymalizowanie i zabezpieczanie. Nadszedł czas testów. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić nieliczne osoby do wzięcia udziału w oficjalnych testach gamemoda. Na czym polega ta nieliczność? Wybierzemy dziesięć osób spośród tych, które wyślą do nas (w prywatnej wiadomości na moją skrzynkę forumową) odpowiedź na banalnie proste pytanie "dlaczego chcę uczestniczyć w zamkniętych testach serwera?". Wygrają osoby, które udzielą nietuzinkowych, oryginalnych i ciekawych odpowiedzi. Gotowi? Do dzieła!Na początku stycznia wspominaliśmy na naszym facebookowym fanpagu o starcie serwera na przełomie stycznia/lutego. Niestety, ale z ilością prac i wyzwań jakie na nas czekały, termin ten zostanie przesunięty. Testy gamemoda, o których wzmianka w poprzednim akapicie, odbędą się w najbliższą niedziele (09.02.2014) o godzinie 20:00. Lista zwycięskich testerów zostanie opublikowana tuż przed godziną dwudziestą. Start serwera przewidujemy na kolejną lub jeszcze następną niedziele, o czym będziemy Was jeszcze informować.Dzięki za wytrwałość, buziaki!
#2
Do dzieła! ;d
#3
[quote name='SuodkieJabuko' timestamp='1391476895' post='515266']

Pierwszy.

[/quote]

do robienia laski.No no, wreszcie jakiś newsik ;d
#4
niby zakończyłem karierę w sampie, ale być może z nudów i odrobiny wolnego czasu postaram się wam pomóc z tymi testami. jeśli mi się zachce oczywiście (straszny ze mnie leń).
#5
Zapowiadają się jakieś większe zmiany w gamemodzie czy raczej będzie to odzwierciedlenie tego co było?
#6
No ładnie, ciekawe co z tego będzie. <img src='http://c-games.net/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.png' class='bbc_emoticon' alt=':)' />o której to sie newsy wrzuca. :|
#7
I zajebiście, już nie mogę się doczekać odpalenie serwera <img src='http://c-games.net/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wub.png' class='bbc_emoticon' alt=':wub:' />
#8
W końcu coś konkretnego, a nie "Styczeń/Luty". Lecicie z tym.
#9
Tak.Nareszcie jakieś konkrety... xD
#10
Musicie zrozumieć, że nikt nie był w stanie wcześniej podać konkretnej daty, dlatego wszystko było mówione w ogólnikach. Co do gamemoda, to część zmian opisuje wcześniejszy news. Do tego dochodzą drobiazgi, które sami zauważycie na serwerze i rzeczy wprowadzane przez gamemasterów, wymagające pracy skryptera.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości