Witaj na Community - Forum miłośników gier!

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
 • 8 głosów - średnia: 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
CODE RAPORT: Co nowego?
#1
[Obrazek: 44839958616369835811.png]Powiemy szczerze, że bardzo miło nas zaskoczyliście. Nie spodziewaliśmy się aż tak dużego zainteresowania wśród Was po tak długiej przerwie w działaniu projektu. Miejmy nadzieję, że ta społeczność będzie mieć tendencję rosnącą i już wkrótce powrócimy na podium polskich serwerów roleplay. Fajnie, że wybraliście właśnie nas! W ramach podziękowań przygotowaliśmy paczkę zmian, jaka będzie na Was czekać po ponownym uruchomieniu serwera gry. Weźcie również pod uwagę fakt, że wszystkie te zmiany to Wasze propozycje, bo to właśnie Wy tworzycie naszą społeczność.Jak rozwiązać problem czystki?

Ostatnio jeden z naszych użytkowników, Soczek, stworzył temat w którym poruszył m.in. kwestię czystki kont. Dobrał odpowiednie argumenty do tego, aby przekonać nas do stworzenia oficjalnej ankiety, dzięki której to właśnie Wy mogliście wybrać czy ma być czystka, czy jednak nie. W poprzednim newsie pisaliśmy, że wszystkie Wasze statystyki powrócą na Wasze konta. Po przeanalizowaniu ankiety doszliśmy do prostego wniosku: nastąpi całkowita czystka. Zadecydowała o tym ponad połowa społeczności zostawiając swój głos w ankiecie. Gratulujemy! To kolejny wybór społeczności w tak ważnej kwestii dotyczącej przyszłości serwera. Zdajemy sobie świetnie sprawę z faktu, że część osób przez taką decyzję do nas nie wróci. Patrzymy na to jednak z drugiej strony i stwierdzamy drugi fakt, że taka decyzja poprawi sytuację z kulejącą gospodarką i na pewno przyciągnie sporo świeżych osób, które będą chciały zacząć na równo razem z pozostałymi.System kornerów dla gangów - handlujesz z nami?

Wzięliśmy pod lupę jedną z propozycji, dzięki której zapełnimy wolny czas gangom, które są jedną z ważniejszych społeczności całego projektu. Panowie z ghetta dostaną możliwość skryptowego handlowania narkotykami. W jaki sposób będzie to działało? Gracz, który w swoim ekwipunku posiada narkotyki będzie mógł je sprzedać skryptowi gry korzystając z rozmieszczonych po dzielnicach checkpointów. Co kilka minut na ekranie będzie wyskakiwać zapytanie o to, czy gang jest w posiadaniu narkotyku X lub Y. Jeśli któryś z członków danego gangu ma taki narkotyk w swoim ekwipunku, będzie mieć możliwość jego 'pozbycia się' za pieniądze. Ten system niesie jednak ze sobą pewne limity. Dany gracz w ciągu 24 godzin będzie mógł korzystać z tej funkcji maksymalnie przez jedną godzinę z maksymalnym zarobkiem $500. Pozwoli to zapełnić lukę czasową graczom odgrywającym gangsterów oraz możliwość dorobku wcale niemałych pieniędzy.Dużo bardziej rozbudowany system narkotyków - ćpaj ile wlezie!

Wzięliśmy się również i za to jeśli już jesteśmy przy narkotykach. Przede wszystkim mamy zamiar poszerzyć asortyment dostępnych narkotyków (marihuana, amfetamina, kokaina, grzyby halucynogenne, opium, ekstazy, metaamfetamina, crack, heroina i LSD). Każde z narkotyków będzie mieć inne objawy, wizualizacje, polepszanie umiejętności postaci i skutki przy dłuższym dawkowaniu. Sami przetestujecie już na serwerze działanie poszczególnych wspomagaczy. Dodatkowo pojawi się podział narkotyków na te słabsze jak i te mocniejsze. Te słabsze będą o wiele tańsze i dostępne dla gangów, natomiast te droższe dostępne będą głównie dla zorganizowanych grup przestępczych.Mini-misje dla Fire Department oraz Medical Center

Police Department zawsze miało fajne i ciekawe interakcje z graczami, dlatego postanowiliśmy nie ingerować w ten sektor. Z obserwacji jednak wiemy, że FD jak i MC są frakcjami drugorzędnymi, które nie biorą udziału w pierwszoplanowych potrzebach akcji roleplay. Dla tych właśnie dwóch grup postanowiliśmy stworzyć mini-misje. Obie frakcje będą mieć losowe wezwania na terenie całego miasta, które skrypt co jakiś czas będzie wyświetlać. Jeśli dana osoba z wyżej wymienionej grupy przyjmie wezwanie i pojedziecie na miejsce wyimaginowanego zdarzenia, nie uszkadzając przy tym pojazdu, otrzyma do $75. Dzięki takiemu rozwiązaniu medycy i strażacy nie będą musieli siedzieć w swoich siedzibach i oczekiwać na jakąkolwiek interakcję z osobami trzecimi.Prace dorywcze, czyli sposób na anty-nudę dla cywili

Idąc krok dalej, pomyśleliśmy w końcu też o cywilach, czyli osobach nieprzynależących do żadnej z grup na serwerze. Udostępnimy Wam więcej prac dorywczych, przy których będziecie mogli się długo i świetnie bawić. Prace dorywcze, które zostaną wprowadzone to:
 • magazynier,

 • rozwoziciel pizzy,

 • rozwoziciel gazet,

 • wędkarz,

 • kurier (według starego skryptu),

 • mechanik (według starego skryptu)


To wiele nowych możliwości zarobku jakie będą na Was czekać po zalogowaniu się na serwer. Każdą z dorywczych prac opiszemy już wkrótce, przy kolejnych newsach.Dodatkowo, oprócz wszystkich nowości które opisane są powyżej, przygotowaliśmy dla Was:
 • podsłuch telefonu komórkowego (czat rozmowy pojawia się danemu agentowi FBI),

 • wyważanie drzwi dla Police Department oraz Fire Department,

 • grupowanie przedmiotów oraz łączenie ich w magazynie,

 • automatyzacja niektórych typów biznesów, m.in. salony samochodowe czy sklepy 24/7 - takie biznesy cieszyły się szybkim zarobkiem właściciela przy małym nakładzie pracy,

 • automatyczne FCK po wybuchu bomby w samochodzie, którą będą mogły podkładać zorganizowane grupy przestępcze,

 • skryptowa kamizelka kuloodporna,

 • granaty hukowe


Na chwilę obecną to tyle nowości, jakie jesteśmy wstanie Wam zaprezentować. Zapewniamy jednak, że to nie wszystko i kolejna część zostanie niespodzianką do odkrycia po uruchomieniu serwera. Zapraszajcie swoich znajomych i dzielcie się informacją o zbliżając się re-starcie serwera!
#2
ok, czytam. czuje, że będzie zajebiście, ja chcę start xd@edito chuj, zajebiście Wam powiem. to z kornerami kozak, 500 dolców jako zarobek dla gangusa to jest plus, nie będzie zaraz woził się sportowym wózkiem i srał hajsem jako niby najtwardszy czarnuch z dzielnicy. ogólnie z dragami wychodzimy na plus, dzięki Wam za to i dobrze, że się w tym kierunku ruszyliście. podoba mi się też to z tą bombą ze strony ścigantów (to z FCK) i ogólnie to co dodaliście, wielki plus. bez kitu chcę już grać, jaram się.
#3
heh, czytam
#4
Wow. Jaram się.
#5
<img src='http://c-games.net/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.png' class='bbc_emoticon' alt=':)' />
#6
Czystka ma swoje plusy i minusy, jednak spoko że do tego doszło.. Na samym początku ceny będą jakoś niższe czy jak?
#7
Obawiam się, że Fire Departament i Medical Center od teraz będą wolały jeździć na te eventy zamiast grać akcje - zawsze 75 zielonych w kieszeni.
#8
Co do podsłuchów w telefonach, lepiej by było gdyby LSPD też miało do takich spraw dostęp.
#9
Wreszcie, jest progres - tylko szkoda że nie ma ukazanych ssów, są tylko propozycję..
#10
Jaram się x2


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości