Witaj na Community - Forum miłośników gier!

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
 • 0 głosów - średnia: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Jesteśmy już z Wami!
#1
[center][Obrazek: O7A28V0.png][/center]Cześć Wam po dłuższej przerwie w działaniu projektu. Przerwa ta została spowodowana przez jednego z członków głównej administracji - Mario. Niestety, ten postanowił opuścić nasze szeregi nie pozostawiając nam podstawowych dorobków projektu - przede wszystkim skryptu gry. Zostaliśmy zmuszeni do szybkiej interwencji i podjęcia konkretnych działań, aby zapobiec upadkowi tak rozwiniętego i dobrze prosperującego serwera.
 • Jak przedstawia się na dzień dzisiejszy ekipa serwera? Co z programistą? Udało nam się szybko odnaleźć odpowiednią osobę do przejęcia obowiązków jakie pełnił Mario. Jest to doświadczona osoba obracająca się już dobre kilka lat w środowisku programistycznym, ale pierwszy raz mająca styczność z trybem rozgrywki roleplay. Niemniej jednak nie stanowi to żadnych przeszkód do tego, aby wspólnie rozwijać projekt. Sama ekipa poszerzyła się o Caman'a, który wrócił po półrocznej przerwie, krysc4d, który będzie odpowiedzialny za wizualną część projektu, Aliqe, który wrócił po dłuższym urlopie oraz programistę, o którym już wyżej wspominaliśmy.

 • Co ze skryptem gry? Ile to wszystko będzie trwało? Ze względu na szybki rozwój wydarzeń i utratę naszego pierwotnego skryptu gry, zostaliśmy zmuszeni bazować na skrypcie open source. Ten jednak zostanie przystosowany pod realia naszego projektu i wizualnie oraz funkcjonalnie będzie jak najbardziej odwzorowywać macierzyste oprogramowanie. Prace nad nowym skryptem gry powinniśmy ukończyć do końca bieżącego miesiąca.

 • W związku z powyższym, zaczniemy wszystko od samego początku? Długo rozmyślaliśmy nad tym aspektem. Zastanawialiśmy się czy zacząć wszystko od nowa czy może jednak kontynuować przygodę. Zdecydowaliśmy, że skoro nie jest to żadna reaktywacja projektu, a jedynie reorganizacja po przerwie w jego działaniu, nie nastąpi żadna czystka. Wszystkie konta globalne, postacie, statystyki, pieniądze, pojazdy, drzwi, grupy, przedmioty i inne zostaną zaimplementowane do nowego skryptu gry, ale do czasu sprzed 20 grudnia 2013. Ze względu na bugi, które wystąpiły w ostatnim tygodniu działalności serwera, bronie i narkotyki zostaną zresetowane do zera.

 • Co w przypadku osób zbanowanych? Nastąpiła amnestia kar osób zbanowanych, zarówno na forum jak i w grze. Dajemy każdemu z Was jeszcze jedną szansę. Mimo to niektóre osoby zostają zbanowane permanentnie bez możliwości ułaskawienia.

 • Jak przedstawia się najbliższa przyszłość? Dokończymy prace nad edycją nowego skryptu, wdrożymy nowe propozycje, aby dać Wam dużo nowości. Na bieżąco będziemy pracować nad polepszeniem rozgrywki i oprogramowania. Zmieniamy się na lepsze, odchodząc od starej polityki zarządzania. Bądź co bądź, Mario był jednym z głównych powodów zastoju projektu. Wracamy do Was z nową siłą i nowymi ludźmi w zespole. Start serwera planujemy na koniec stycznia / początek lutego. Na bieżąco będziemy Was informować o postępach prac i częstować dawką ciekawych screenów.


Do następnego newsa! <img src='http://c-games.net/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.png' class='bbc_emoticon' alt=':)' />
#2
pierwszy! JEST! CZYTAM!
#3
straszne lagi, ale w porządku że jest forum
#4
no to lecimy <img src='http://c-games.net/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.png' class='bbc_emoticon' alt=':)' />
#5
lecim na szczecin
#6
Lecimy tutaj! Dajecie xd
#7
Mam nadzieję że będzie dobrze, trzymam kciuki.
#8
Jest moc.
#9
Aliqe ogarnie DDoSy, będzie dobrze, grunt że forum otwarte.
#10
No i zajebiście <img src='http://c-games.net/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.png' class='bbc_emoticon' alt=':)' /> Wraca Cerpuś to i ja muszę ;d.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości